Celkem 1 ks za 399,00 Kč
Debordelizace hlavy - Zprimitivněte k úspěchu 1 ks 399,00 Kč
Celkem 399,00 Kč
Nakupte ještě za 8 601,00 Kč pro dopravu zdarma.
399,00 Kč včetně DPH

Debordelizace hlavy - Zprimitivněte k úspěchu

Elektronická verze knihy Debordelizace hlavy.

Kdykoli se neúspěšní lidé baví o těch úspěšných, téměř vždy dojdou k závěru:
„Ano, on je sice úspěšný ale stejně je to primitiv.“
Rozhodně s tím souhlasím, protože úspěšní lidé si to nekomplikují. Pro úspěch, pro prosazení a pro získání peněz používají ty nejjednodušší a nejprimitivnější metody.

Zdá se, že existuje nějaká zvrácená lidská vlastnost, která s oblibou dělá snadné věci složitými. Přitom jednoduchá řešení jsou účinnější. Debordelizace hlavy je o tom, že primitivní řešení vždy mají lepší výsledky než složitější řešení. V této knize se dozvíte, proč tomu tak je.

Chcete mít ve svém oboru úspěch? Pak se zamyslete nad třemi otázkami:

  • Víte přesně, co máte se sebou udělat?
  • Víte přesně, s čím jste nespokojení?
  • Víte vždy, jak se rozhodnout a jak mít vše pod kontrolou?


Většina lidí na tyto otázky neumí odpovědět, i když se navenek tváří sebejistě. Máte dvě možnosti. Obě najdete v této knize. Tu špatnou i tu dobrou. Pochopíte-li to, o čem píši v této knize a pokud se tím budete řídit, pak se vám radikálně změní váš život. A to jak soukromý, tak i pracovní.

Mnoho průzkumů dokázalo, že IQ má vliv na úspěch v kariéře 4–25 %. Ale emoční schopnosti (EQ, EI) mají vliv přes 80 %. Jinými slovy, IQ nemá vliv, ale EQ ano. Poměr důležitosti EQ : IQ je asi 2 : 1 u průměrných funkcí v zaměstnání. Ale úplně nahoře ve společnosti rozhoduje emoční inteligence z 90 %. Úspěšní lidé umí řídit své myšlenky a své emoce.

Každý den má 86 400 sekund. Z Prahy do Brna dnes dojedete autem za 2 hodiny. Kdysi by vám to trvalo týden. Před 100 lety se pracovalo 12 hodin denně. Dnes o polovinu méně. Navíc žijeme o 30 let déle než v roce 1 900, kdy muži přirozeně umírali průměrně ve 46 letech. Přitom naprostá většina lidí si stěžuje, že nemá čas.

Omyl! Nikdy v historii lidé neměli lidi tolik času jako nyní. Máte čas. Jenže také máte nepořádek v hlavě. Přes den vás napadne asi 25 000 myšlenek. Jestliže 16 hodin bdíte, pak se zhruba každé dvě sekundy zabýváte jednou myšlenkou. Tato kniha je o tom, jak tento každodenní proud myšlenek využijete ve svůj prospěch.

Řekli o knize

Dobrý večer, Vaši knihu jsem dostal jako dárek, dnes již jich mám v knihovně již 5. Vaše knihy mi velmi pomohly překonat osobní traumatickou situaci, se kterou mi doktoři nedokázali pomoct. Myšlenky shrnuté ve Vašich knihách mi pomáhají i v mém podnikání i rodinném životě. Velmi dobrá práce, za mě moc děkuji. S upřímným pozdravem

—Dušan Gregorič, Plzeň

Dobrý den pane Tomane, před časem, kdy jsem prožila špatné životní období jsem se náhodou dostala k Vaší knížce Debordelizace hlavy, která mi tenkrát hodně pomohla. Od té doby leží na mém nočním stolku pořád nějaká Vaše kniha. Teď jsem dočetla Štěstí na míru. Tuto knihu jsem četla strašně dlouho, byla na mne hodně složitá(mám z ní nejvíce poznámek), ale jestli ji opravdu dostanu do praxe, tak budu na sebe pyšná:-). Co tím vším Vám tady chci sdělit? Že mi nedokázala poradit ani psycholožka, ani blízcí, kteří se opravdu snažili, ale Vy, respektive Vaše práce mě dokázala nakopnout. Děkuji Vám a přeji hodně úspěchů v práci i v osobním životě.

—Lenka Andelová

Ukázka z knihy Debordelizace hlavy - Zprimitivněte k úspěchu

previous previous
Objednat
Chcete získávat ZDARMA výsledky dvacetiletých zkušeností Iva Tomana?
Chcete mít ZDARMA informace, za které byste dali tisíce korun? Chcete se vyhnout chybám?
Jediné, co musíte udělat, je zadat váš email. Za to dostanete Zpravodaje Iva Tomana o osobním rozvoji 3-4krát měsíčně.