V košíku nemáte žádné zboží.
Celkem 0,00 Kč
Nakupte ještě za 9 000,00 Kč pro dopravu zdarma.
399,00 Kč včetně DPH

Štěstí na míru

 

Chcete vědět:

 • Jak doopravdy souvisí štěstí, věk, optimismus a deprese? 
 • Jak vztahy zlepšují nebo ničí vaše štěstí a proč? 
 • Jak najdou štěstí lidé se zdravotními problémy?
 • Jak se přestanete potácet od jednoho utrpení k druhému?
 • Proč někteří lidé mají talent na štěstí?
 • Jak úspěch a peníze souvisí se štěstím? 
 • Jak souvisí štěstí, smysl života, volný čas a práce?
 • Jak vaše společenské postavení ovlivňuje vaše pocity štěstí? 
 • Proč romantici nebudou šťastní právě proto, že jsou romantiky? 
 • Proč nirvánu nenajdete?
 • Jak touha po růstu likviduje naši spokojenost?
 • Jak se zbavíte trápení z minulosti i strachu z budoucnosti?
 • Jak je to se štěstím a vírou v boha? 
 • Jak změříte své štěstí?
 • Jaké jsou zdroje štěstí a jak je najdete?
  ???

Odpovědi najdete uvnitř této knihy. 

Jste dost šťastní?        
???

Vyzkoušeli jste líbivé tajemství přitažlivosti, mentalitu hojnosti, ezoteriku, … a nic?

Zapomeňte na líbivé „pozitivní“ řeči. Být šťastný totiž není žádné tajemství. Je to obyčejná smysluplná práce na sobě. Mnoho příkladů vám ukáže, jak si zvýšíte své krátkodobé i dlouhodobé pocity štěstí. Budete překvapeni šokujícími pravdami o lidském štěstí. Dokonce si své štěstí můžete ušít na míru. Jak?
???

O tom je tato kniha.

Řekli o knize

Před dovolenou jsem dostal dárek od Ivo Tomana, jeho novu knihu o spokojenosti Štěstí na míru. Na dovolené jsem ji celou přečetl a musím říci, že je to rozhodně nejlepší kus, co jsem z české rozvojové literatury četl. Dobře ozdrojované, vycházející ze studií/knih např. Maritna Seligmana, Mihaly Csikszentmihalyi či Tali Sharot. Super.

—Petr Ludwig, autor knihy Konec prokrastinace

Knížku jsem dočetla včera o půl noci, je výborná! Některé věcí jsem již věděla, vnitřně cítila i praktikovala a další, které jsem jen tušila jste mi potvrdil. Moc mi to pomohlo a cítím se opět lépe a vyrovnaněji. Mám ji te´d stále při ruce, budu se k ní vracet, protože né vše jsem si hned zapamatovala. Mohla bych ji doporučit všem, ale jak víme, štěstí prostě není pro všechny a bohužel spoustu lidí nechce překonat svou pohodlnost a překonávat překážky. Děkuji za vaši knihu.

—Světlana Čápová

Dobrý den pane Toman. Právě jsem dočetl knihu štěstí na míru, je to zatím nejlepší kniha co sem kdy životě držel. Četl jsem asi 4 dny a trvalo mi to asi 6 hodin. A jako dyslektik mám problémy se psaním se čtením. Také jsem si sám diagnostikoval aspergerův syndrom psycholog a psychiatr mi to potvrdili. Byl to takový fofr že si knihu musím přečíst ještě jednou. Mimo dvě knihy jsem přečetl od Vás vše. Díky vaší práci jsem se před několika lety odtrhl od neschopné většiny lidí. Nyní už mám za evidovaný svůj druhý patent. Kniha štěstí na míru je absolutní pecka. Na facebook záměrně nepíší protože si myslím že se tam ota jí hlavně ne schopní lidé. A také pro to přemysl hodnocení knihy by mohli začít hodnotit mě. Možná byl vás mohlo zajímat něco o mně. Mohu poslat například výsledky testu osobnosti a výsledky testu IQ. Pokud ano zkuste mi navrhnout něco za něco.

—Josef Šperling

Príjemný dobrý deň Vám želám. Chcela by som Vám v "skratke" rozpovedať môj príbeh a ako konktétne mne pomohla Vaša kniha... Po pôrode môjho syna ,čo bolo minulý rok v septembri som začala mať veľké problémy so zaspávaním... V minulosti som mala tieto problémy po smrti mojej mamy, teraz to začalo opäť- ked som v noci konečne chcela spať tak nasledovalo to, že som podla Vašej knihy teraz už pomenovala presným názvom "prežvykovala myšlienky! potom sa ledva zaspala a malý chcel papať nakojila som ho a zas začarovaný kruh prežvykovanie ,zaspatie a zas kojiť, nadránom som už zaspávala od únavy.. dokopy som spala tak 3hodiny a chodila som ležať o 19-20tej... vstávali sme o 7.dopracovala som sa ku chronickej únave a ako zdravotníčka som sa rozhodla nasadiť lieky na spanie, ktoré mi dočasne pomohli ale prežvýkanie pokračovalo... situáciaa bola tažká...veľký dom, dieťa ,domáce práce, manžel, ktorý bol zo mna na nerv y,nevedela som si pomôcť. Bola som na akumunktúre,tabletky som chcela pomaly vysadiť nešlo to. jedného "štastného dna" som sa s malým hrala v obývačke pred TV a tvrdím to do dnes ,bol to osud -končilo teleráno a TV som zapla práve ked som Vás uvidela rozprávať o svojej novej knihe... pocítila som nadšenie - a záujem mať vašu knihu. Povedala som to mužovi, ten neveril vlastným ušiam, že ja-racionalistka verím na náhodu- osvietenie mať vašu knihu. Kúpil mi ju... 3mesiac ju čítam dookola vždy ked mám čas... Naučila som sa neprežvýkovať myšlienky- nejde to úplne ale robím pokroky... nerieším kolko spím...ako spím...teším sa z dní aj ked mám zlú noc. Tabletky som vysadila... Sú niekedy zl&eacu te; dni kedy siahnem po 1/2polovice tabletky ale nie je to pravidelnosť... chcela by som preštudovať aj daľšie knihy ale ako matka na materskej nemám tolko financí tak budem si kupovať postupne.Vašu knihy dokážem čítať denne. Da kujem za to, že existuje niekto ,kto dokáže ludí motivovať a postupne sa svojou silou dokážu "vyhrabať" a odraziť sa od dna ... Prajem Vám všetko dobré

—Bláhová Veronika

Dobrý večer, dneska jsem dočetla Vaši knihu a pouštím se do čtení znova od začátku. V mnoha věcech Vám musím dát za pravdu, a tak je dobré si to ještě jednou projít, ať mi to podstatné zůstane na paměti. Jen tak dál ! Zdravím Petra Pavlová

—Petra Pavlová

Ukázka z knihy Štěstí na míru

previous previous
Objednat
Chcete získávat ZDARMA výsledky dvacetiletých zkušeností Iva Tomana?
Chcete mít ZDARMA informace, za které byste dali tisíce korun? Chcete se vyhnout chybám?
Jediné, co musíte udělat, je zadat váš email. Za to dostanete Zpravodaje Iva Tomana o osobním rozvoji 3-4krát měsíčně.