I vy můžete být reklamní génius

Poprvé v životě jsem chtěl dát spropitné

Pohodlně jsem zaparkoval, v klidu se najedl a ještě ušetřil se zákaznickou kartou. Kde?
V restauraci Gurmania ve Starém Pelhřimově.

Po cestě z Tábora do Pelhřimova jsem dostal hlad. Nechtěl jsem zajíždět do města a komplikovaně hledat parkování. Při průjezdu Starým Pelhřimovem jsem uviděl hotel Gurmania.
Zaparkoval jsem a po pár krocích vstoupil do restaurace. Byl jsem překvapený. Přes stylovou a útulnou restauraci jsem pokračoval do sluncem zalitého salonku. Posadil jsem se ke stolu z masívu a díval se na prosklený krb.
Milá servírka mi nabídla jídelní lístek plný nových specialit. V jídelním lístku měli vloženou i steakovou kartu.

Z časových důvodů jsem zvolil něco rychlého

Po chvíli mi přinesli na prknu zavěšený špíz a smetanové brambory v pekáčku. Netradiční stolování tomu tady říkají. Musím uznat, že je to jiný zážitek, než kdyby to bylo na obyčejném talíři.
Špíz jsem zapil nealkoholickým točeným Budvarem a ještě jsem si objednal voňavé potěšení - italskou kávu Lamborghini.
Vedle u stolu servírovali maso na meči, a tak mě napadlo, že právě tady chci strávit romantický večer se svojí přítelkyní.
„Platím,“ kývl jsem na servírku.
„Máte naši zákaznickou kartu?“ odvětila mi.
„Ne.“
„Bezplatně Vám ji založím,“ řekla a po chvilce mi přinesla kartu s nabitou slevou.
Tak jsem už při první návštěvě ušetřil peníze. Úžasné. Nelenil jsem a zarezervoval si stůl na večer.

Přijeli jsme v podvečer

Objednali si na začátek lahodnou kávu Lamborghini. Já espresso a přítelkyně Latté.
K našemu údivu nám číšník přinesl zákusek ke kávě zdarma. Strefili jsme se totiž do „šťastné hodinky“, kterou tu mají od 15.00 do 18.00.
Seděli jsme v malinově červené restauraci v pohodlných pohovkách. Tlumené světlo a nevtíravá hudba navodily příjemnou atmosféru. Přítelkyně miluje směsi a na radu personálu si objednala Labužníka s jasmínovou rýží a já si vybral Hovězí steak Gurmania s grilovanou zeleninou.
Zeptali se mě, jak ho chci propéci. „Medium,“ řekl jsem a než jsme se rozkoukali, 300gramový steak byl na stole. Labužníka tu podávají na prkénku v kotlíku, zespodu nahřívaným svíčkou. I můj šťavnatý steak byl na prkně, grilovaná zelenina na malé pánvičce. Jen se do nich pustit.
Ke steakům zde podávají ovoce. Na prkně barevně zářilo několik druhů melounů, ananas a podle rady personálu jsem si objednal ostružinovou omáčku se sherry. Jídlo jsme si vychutnali.

Po jídle jsem začal studovat nápojový lístek

Pomohli mi s výběrem karibských rumů. Mají jich tu asi čtyřicet. Pár jsem jich ochutnal.
Přítelkyně váhala mezi portským a širokou nabídkou moravských vín. Jakmile si láhev objednala, bylo mi jasné, že tu přenocujeme.
Auto jsem přeparkoval na spodní diskrétní parkoviště, na které není ze silnice vidět. Potěšilo nás, že tu k láhvi vína dávají zadarmo i karafu s vodou. Je to příjemné. A víno se tak neprodraží o desítky korun za vodu.
Zábavné bylo pozorovat skupinku lidí u vedlejšího stolu. Jeden z nich si objednal steak vážící 1 kg. Pokud ho do hodiny sní, tak ho nemusí platit. Zábava u stolu neznala mezí. Jedlík ho skutečně spořádal a měl večeři zadarmo. Podle mého názoru i snídani. Myslím, že ji neměl kam dát.

Útulný klidný pokoj byl o patro výš

Pohodlné letiště. Televize s dvaceti českými a slovenskými stanicemi. A ještě jsem mohl zkontrolovat stav svého bankovního konta. Na internet jsem se bez problémů připojil přes WiFi zdarma.
Ráno jsme posnídali a otevřený účet z minulého dne uhradili spolu se zákaznickou kartou Gurmania.
Shodli jsme se na tom, že je vidět, že si tu hostů váží. A snaží se jim pobyt zpříjemnit.
Spropitné jsem jim dal jako dík za projevený zájem, úžasnou kuchyni a krásný romantický večer.

Restauraci Gurmania určitě doporučím svým přátelům. Na zákaznické kartě s nabitou slevou jsou uvedeny kontaktní informace. Na webových stránkách www.gurmania-hotel.cz se dozvíte všechny potřebné informace, včetně jídelních a nápojových lístků. Vybraná jídla uvidíte i s obrázkem a rezervaci si snadno uděláte e-mailem na info@gurmania-hotel.cz.

Nebo telefonem na +420 777 628 666, +420 777 130 525 a +420 565 323 451.

Tento text četli kromě mne tři lidé. Dva z nich řekli, že tento podnik chtějí poznat. Takže pan Vašíček to napsal výborně.

S pozdravem
Ing. Ivo Toman
TAXUS International s.r.o.
Letecká 22, 831 03 Bratislava

www.Ako-Zarobit.sk
www.IvoToman.sk


P.S.1: Chcete i Vy umět napsat text, který zaujme a prodá? Přihlaste se na dvoudenní školení Tisková reklama, která opravdu prodává. Termín je 3. - 4. 3. 2011.

P.S.2: Nezapomeňte, že máte poslední možnost navštívit má otevřená školení.