Ivo Toman v Lucerně
OhlasyPro velký zájem se tato přednáška bude opakovat. Tentokrát v Bratislavě.

,,Dobrý den pane Tomane, V neděli v Lucerně na Vašem semináři O štěstí se nám líbilo, velmi příjemné „one man show“ s humorem a novými myšlenkami. "

Bc. Libuše Kočendová Skryjová

Dobrý den pane Tomane, rád bych řekl, že jste mě velice a hluboce oslovil. Sám jsem o Vás slyšel pouze skrze mé kamarády a kolegy. Avšak slyšet Vás naživo je něco naprosto jiného. Byl bych velice rád kdybych se jednoho dne mohl zařadit mezi Vaše pomyslné "5%".

S pozdravem, Petr Valenta

Bylo to vynikajicí, děkuji za to !!! :-) Ať se daří. 

S pozdravem Tomáš Miklík


Dobrý den, pane Tomane, na Vaše vystoupení v Lucerně jsem se dostala velmi nečekaně, dokonce do první řady, a měla jsem z něj velikou radost. Četla jsem už dřív Debordelizaci a Motivaci, takže jsem se těšila. Vy samotný jste na mě působil moc mile a sympaticky, přirozeně, logicky, analyticky a charismaticky :). Sama učím psychologii, takže doufám, že leccos budu moci prakticky využít. Celou prezentaci jste měl úžasně připravenou, ale na mě osobně to bylo moc. Stačila by mi bohatě polovina informací, tohle byla smršť. Těším se, až si přečtu Štěstí :)

Veronika

Dobrý den pane Tomane, jsem člověk , který pracuje s postiženými dětmi…. Vaše přednáška byla úžasná a hlavně mi potvrdila, že stojí za to pro postižené děti udělat maximum a umožnit jim začlenění se mezi zdravou populaci bez komplexů méněcennosti. A i když často slýchám, že učitel vlastně nestojí za nic, nejsem tohoto názoru. Dobrý učitel dovede u dětí vzbudit takové nadšení, touhu po vzdělání a úspěchu, že si to hodně lidí nedovede ani představit. Mnohokrát děkuji a přeji do další práce stejné nadšení a úspěchy.

Lenka Čejková

Dobrý den pane Tomane, děkuji Vám za ispirativní neděli! Na svém cíleném osobním rozvoji pracuji již několik let a Vaše přednáška pro mě byla velkým zážitkem oproti běžnému samostudiu. Mimo jiné mám ŠTĚSTÍ, že žiji ve stejné době jako Vy :-) Přeji hezký den!

Monika Baďurová

Dobrý den pane Tomane, pane Murčo. Přednáška nám dala hodně, otec už začal spoustu věcí používat v praxi, např. začal mazat v telefonním seznamu lidi , kteří ho štvou… Za poslední 2 dny od školení, Vás už aspoň 5x citoval…

Uta Nádeníčková