O čem dvakrát ročně přemýšlíme?

Dvakrát ročně lidé více přemýšlejí o angličtině

Poprvé jsou to novoroční předsevzetí. Podruhé pak po dovolených, kdy se více setkáváme s cizinci. Pokud i Vy přemýšlíte o tom, že byste se zlepšili v angličtině, pak mám pro Vás řešení. Před půl rokem jsme uvedli na trh:

Revoluční angličtinu 3. generace

Cena české verze je 4 990 Kč. Kč. Slovenská verze stojí 209 €. Ceny jsou včetně DPH.

Tato angličtina vychází z velmi úspěšných metod Revoluční angličtiny TAXUS Learning® a Revoluční angličtiny 2. generace, kterých se jen v ČR prodaly desítky tisíc kusů. Rok jsme pracovali na nové verzi. Využili jsme přitom zkušenosti a připomínky našich zákazníků.

Sleva pro Vás do konce měsíce
Českou Revoluční angličtinu 3. generace  můžete mít o 1 000 Kč levněji. Tedy za 3 990 Kč. Proč?
Rozhodli jsme se Vám dát slevu 1 000 Kč, pokud si objednáte Revoluční angličtinu 3. generace do 30. 9. 2014, do 24:00 hodin. U slovenské verze je to snížení z 209na 169 €.

Výhody nové verze
Revoluční angličtina 3. generace má stejné texty jako předchozí verze. Už 2. generace přinesla oproti první generaci několik výhod. A s 3. generací přichází další vylepšení:

  • Funguje online a úplně všude: na Vašich chytrých telefonech, tabletech a počítačích. Funguje i na počítačích Apple, což 2. generace nedokázala.
  • Na rozdíl od 2. generace nemáte jen dvě instalace na PC. Hraje Vám to kdykoli a na čemkoli chcete. Jen zadáte přístupové údaje.
  • Ještě jednodušší obsluha u výukových (modrých) lekcí. Vše můžete ovládat jedním prstem.
  • V obsahu vidíte, kolik procent z jednotlivých témat i celkové výuky už máte za sebou. Můžete tak sledovat, jak Vám to jde.
  • Pokud Vám nějaká věta dělá problémy, označíte si ji hvězdičkou a vrátíte se k ní později.
  • Je levnější. Už nestojí 5 990 Kč, ale 4 990 Kč. A pokud si ji objednáte do konce září 2014, pak jen 3 990 Kč. Ceny jsou včetně DPH.

Objednejte si českou Revoluční angličtinu 3. generace se slevou do 30. 9.

Objednejte si slovenskou Revoluční angličtinu 3. generace se slevou do 30. 9.