Kdy získáte místo peněz nálepku burana?

Chceme-li hovořit o úspěchu, nemůžeme pominout člověka, 

který se vypracoval na ikonu etikety – Ladislava Špačka. Vyhledávají ho špičkoví manažeři, politikové a média. Je autoritou ve svém oboru, přitom za ním nestojí žádná instituce a na nikom není závislý.

V letech 1990–1992 byl moderátorem Československé televize. Poté působil 11 let jako mluvčí prezidenta Václava Havla. Účastnil se bezpočtu vrcholných společenských událostí, jako doprovod prezidenta republiky navštívil více než 50 zemí světa, setkal se s desítkami prezidentů a členů královských rodin.

Při jedné společenské akci si všiml, jak jsou lidé kolem něj bezradní. Nevědí, jak nabrat z rautové mísy plátek šunky, co s ubrouskem, jak držet vidličku…

Uvědomil si, že tohle jsou pro něj běžné dovednosti, které vstřebával během královských večeří jako každodenní samozřejmost. Natočil televizní seriál Etiketa a napsal mnoho knih o etiketě. Poslední je obsáhlá Business etiketa a komunikace. Působí jako konzultant v oboru komunikace a etikety, pořádá přednášky pro top manažery firem a úřadů a pro politiky.

Stal se vyhledávaným znalcem a popularizátorem etikety. Jeho přednášky se zaměřují na to, co top management potřebuje nejvíce: business etiketu a komunikaci s klientem. Dokázal přesvědčit manažery, že klíč k jejich úspěchu je získat zakázku. Jak získám zakázku? Tím, že si získám přízeň klienta. Kvalita nabídky je druhotná, všechny firmy přece nabízejí totéž. Důležité je, jak příjemná bude půlhodinka při kávě nebo hodina při obědě, kterou budu muset se svým obchodním partnerem strávit. Tak získám výhodu oproti konkurentům. Nemysleme si, že složky papírů s nabídkami někoho okouzlí, okouzlit musíme my. O tom dokázal Ladislav Špaček přesvědčit svět byznysu a politiky. Jeho kalendář je plný na měsíce dopředu, jeho knihy čtou manažeři všech vrstev, denně mu volají média, aby s ním konzultovala nějaký problém etikety a protokolu.

Ladislav Špaček, současný „guru etikety“ svou přednáškou představí jen úzký výsek z bohatého programu, který prezentuje ve svých celodenních kurzech. I to bude pro nás vítanou příležitostí vidět člověka, který udělal z nudné etikety zábavné a přitažlivé téma pro všechny.

Ladislav Špaček bude mít přednášku na mé další konferenci Nejlepší školící mozky1.10.2015 v Brně.

Cena:
4 990 Kč (189 €) do 31. 8. 2015.

5 990 Kč (229 €) od 1.9.2015.

Další řečníci:

Peter Urbanec - Nejvyhledávanější slovenský lektor pro korporátní vzdělávání.
Peter Krištofovič - Známý slovenský podnikatel a motivátor.
Katarína Kovalčíková - Evropská šampionka v řečnickém projevu za rok 2011. 
Petr Ludwig - Autor knižního bestselleru Konec prokrastinace
Ivo Toman - Nejznámější český školitel, autor 11 knih.

Chcete se posunout na vyšší úroveň?

Pak neváhejte a zúčastněte se konference Nejlepší školící mozky. Neodkládejte své rozhodnutí a přihlaste se ještě dnes.

 


PS: 
Sál se plní a cena 4 990 Kč (189 €) platí jen do 31. 8. 2015. Od 1. 9. se cena zvedne na 5 990 Kč (229 €).