Jak si vybrat nejlepšího školitele?

Jak si vybrat nejlepšího školitele?

Vzděláváte se? Jste typ člověka, který má rád pod kontrolou svůj život? Nechcete ztrácet čas? Chcete užitečné rady od těch nejlepších?
???

Právě pro Vás jsem svolal ty nejlepší české a slovenské školitele a řečníky na jedno místo. Můžete si pak vybrat toho nejlepšího pro Vás či Vaši firmu.

Zpozorněte! 
Myslíte si, že kvalitní konference musí mít hodně řečníků? 
Také si myslíte, že na konferencích musí být několik přednášek souběžně? 

Jenže to je omyl. Nemusí být hodně řečníků! 
Tak jako u jiných věcí, i u konferencí nejde o kvantitu ale o kvalitu. Důležitější než počet řečníků je praktičnost přednášky, žádná teorie a obecné tlachání. Místo teoretiků je cennější vyslechnout si zkušenosti těch, kteří ve svém oboru opravdu něco dokázali.

Rozhoduje přínos
Opravdu úspěšný odborník vás nezaplaví množstvím cizích slov. Zaplaví vás naopak fakty, které podle něj vedou k úspěchu. Ten, kdo opravdu dosáhl vrcholu, nechrlí ze sebe množství cizích slov či abstraktní teorie, aby ukázal jak je skvělý. To, že je skvělý, poznáte z toho, že Vám pomůže se zlepšit. Špičky ve svém oboru vědí, co je opravdu přínosné.

Důležitější než délka konference, je neplýtvat časem účastníků
Máte-li konferenci se 20 účastníky, nevyhnutně tam najdete i balast. Při větším množství přednášek se objeví i nudné a nezajímavé přenášky do počtu. Krátké přednášky (25 minut) nejdou do hloubky. Dlouhé zase unaví. Ideální je délka 45 minut na jednu přednášku a jednoho řečníka. A pak 15 minut přestávka.

Velmi důležité je také přesné dodržování času. Lidem vadí přetahování přednášek a časové skluzy, kdy zpoždění nabírá i desítky minut. I oběd většinou znamená velké čekání a zdržení. Jde o minimálně hodinovou přestávku, která je nevyužita. Přitom se jídlo dá vyřešit švédskými stoly každou hodinu v 15-ti minutové přestávce. Zdržení pak není žádné, ušetříte hodinu a najíte se pětkrát. 

A nyní přijde to nejzajímavější
Konečně i vy můžete přesně takovou konferenci zažít. Přijďte na konferenci Ivo Tomana s názvem Nejlepší školící mozky. Šest špičkových školitelů, řečníků a motivátorů se s Vámi podělí o svá tajemství úspěchu. Každý z nich si připravil téma, které vás posune k úspěchu.

Jen šest nejlepších  

  • Peter Urbanec – nejvyhledávanější slovenský lektor pro korporátní vzdělávání
  • Peter Krištofovič  – známý slovenský podnikatel a motivátor          
  • Ladislav Špaček – spisovatel, moderátor, pedagog, popularizátor společenské etikety
  • Katarína Kovalčíková  – evropská šampionka v řečnickém projevu za rok 2011
  • Petr Ludwig  – školitel, autor knižního bestselleru Konec prokrastinace
  • Ivo Toman – nejznámější český školitel, autor 11 knih 

Konference Nejlepší školící mozky se koná 1. 10. 2015 v SONO Centru v Brně

Cena je 4 990 Kč do 31. 8. 2015. Od 1.9. se pak zvedne na 5 990 Kč. Pro srovnání, jsou to asi tři nádrže benzínu nebo jedna čtvrtina iPhonu.  

Nehrajeme si na VIP s předraženými vstupenkami pro první 2 řady. Můžete se proto všichni osobně setkat s přednášejícími.

Prezentace: 9:00 -  9:45, začátek: 10:00, konec: 16:00 hod.


PS.1: Chcete poznat šokující fakta o tom, co dělají ti nejúspěšnější jinak? 
 

Najděte své nespravedlivé výhody a utečte konkurenci. Navštivte 1.  10. konferenci, která u nás nemá obdoby. Přihlaste se na www.NejlepsiMozky.cz.

PS.2: Pozor už jen 6 dní za sníženou cenu 4 990 Kč. Po 30.8. bude vstupenka o 1 000 Kč dražší.