Toto opravdu potěší

Nedávno mi napsal pán, který se podepsal Milan

Dobrý den, za celý svůj život (27let) jsem přečetl pouze 3 knihy a všechny byly od Vás. Byl jsem člověk, který celý svůj život trpěl velmi nízkým až nulovým sebevědomím a pocitem méněcennosti, ačkoliv jsem k tomu neměl pádný důvod. Bohužel jsem to tak měl. A to vše se dovršilo velkými depresemi a požíváním antidepresiv.

Od té doby, co mě opustila přítelkyně (před 3 lety), a všude mě pomluvila, že jsem naprosto neschopná nula a k ničemu, jsem řekl dost. A chtěl jsem na sobě vše změnit.

Má změna začala navštěvováním fitness, mému dnešnímu největšímu koníčku a vypukla ve čtení Vašich knih, které mi velmi pomohly. Od té doby se řídím Vaší radou - aby si člověk ve všem věřil, měl se rád a stále dokola si opakoval, že je dobrý. Tohle u mě neuvěřitelným způsobem zabralo. 

Cítím se opravdu skvěle, zvýšilo se mi velmi sebevědomí, a tím i peníze, které jsem začal vydělávat. Dnes už vím, že jakmile má člověk patřičné sebevědomí, tak dokáže téměř vše a život pro něho začne být i zabavou. Máte na tom velký podíl, mé deprese jsou dávno pryč a přesto, že jsem momentálně bez přítelkyně se cítím vnitřně skvěle, a o tom ten život je. 

Timto Vám moc děkuji, Milan.

PS: Taková zpětná vazba opravdu potěší. Myšlenky, které i Vám mohou pomoci, říkám na největším motivačním turné v Česko Slovensku - Debordelizace Tour.