Hledáte ty nejlepší pracovníky?


Dříve byly v podnikání nedostatkovým zdrojem 
peníze. Dnes už největším omezením nejsou peníze, ale lidské schopnosti. 

Bill Gates prý prohlásil: „Pokud byste z Microsoftu vzali 20 nejchytřejších lidí, stala by se bezvýznamnou firmou. A kdybyste se v Microsoftu ptali, v čem jsou dobří, o software nezmíní nic. Ale budou mluvit o tom, jak dobří jsou v nabírání lidí. 

Hledáte ty nejschopnější pracovníky? 
Jenže oni nechtějí reagovat na abstraktní žvásty typu: „Nabízíme časovou flexibilitu, týmového ducha, zázemí stabilní společnosti, odpovídající platové ohodnocení, zaměstnanecké benefity…“
Na to Vám přijdou desítky nepoužitelných životopisů nebo lenivci z pracáků.

Chcete se stát zaměstnavatelem, kterého preferují ti nejlepší uchazeči? 
I přesto, že jste malá firma nebo máte málo peněz? 
Jde to. Řešením je najít jisté nespravedlivé výhody, kterými se stanete atraktivní pro ty, které potřebujete. Musíte jim ale zodpovědět základní otázku: Proč by měli jít právě k Vám?

K tomu Vám pomůže moje otevřené školení:

Nábor a přijímání lidí

Kdy: 25. 10. 2017, prezentace: 9:00, zahájení 10:00, ukončení 15:45.
Kde: Hotel SENEC. 
Cena: 9 990 Kč, (399 €) včetně DPH.

Akce 1+1: Za každé zaplacené školení dostanete další účast pro dalšího účastníka na tentýž den ZDARMA. Takto ušetříte 50%! Tato AKCE je nepřenosná na jiné školení a/nebo jiný den školení.

Zájemci z ČR přihlaste se zde
Zájemci ze Slovenska, přihlaste se zde.

PS: Budou-li vedle sebe dva prodejci se stejným produktem, stejným talentem, stejnou snahou, stejně vyškolení a stejně připravení na zákazníka, pak zvítězí ten, který si více věří. Tedy ten s větší sebedůvěrou. I Vy můžete získat zdravé sebevědomí. Přihlaste se na mé otevřené školení Sebevědomí, sebedůvěra a jak je zvýšíte v Senci o den dříve, 24.10.2017 .