Dobrá a špatná zpráva

Mnoho lidí si myslí, že nejsou dostatečně úspěšní

nebo chytří či hezcí, a proto na úctu či lásku nemají právo. 
Proto je málokdo se sebou spokojený. To je špatná zpráva. 
A teď dobrá zpráva: 

Nízké sebevědomí je jen pocit, a ten můžete změnit
Jak?
???                            
O tom je mé otevřené školení: 

Sebevědomí, sebedůvěra a jak je zvýšíte

Kdy: úterý 24. 10. 2017. Už příští týden. 
Kde: Hotel SENEC, Senec. 
Cena: 399 € (9 990 Kč) včetně DPH.

Akce 1+1: Za každé zaplacené školení dostanete další účast pro dalšího účastníka na tentýž den ZDARMA. Takto ušetříte 50%! Tato AKCE je nepřenosná na jiné školení a/nebo jiný den školení.

Prosím čtěte dál 
Nedávno jsem dostal otázku: „Poradíte mi nějaké rychlotriky na upevnění sebedůvěry?“
???
Rychlotriky neporadím. Zapomeňte na rychlé cesty. Líbivé rychlé cesty Vám slibují podvodníci, aby z Vás vytáhli peníze. Sebedůvěra stejně jako štěstí, peníze, zdraví nebo zhubnutí, není cíl, ale až následek! Je to vedlejší důsledek určitého životního stylu. Nejdříve musíte něco dělat. Já Vám prozradím CO. A vedlejším důsledkem pak bude vaše zvýšená sebedůvěra.

To, jak si věříte, má obrovský vliv na Váš život 
Cítíte-li se silní, skoro nic Vás nezastaví. Vidíte příležitosti tam, kde jiní vidí hrozby. Nebojíte se nejistoty. A naopak svět je plný lidí, kteří o sobě pochybují.
 
Narodil jsem se s nepříjemným postižením. Proto jsem byl zamindrákovaný. Před více než 20 lety jsem se poprvé seznámil s „prací“ na sebedůvěře. Od té doby se u mě spousta věcí změnila. Naučil jsem se prodávat. Naučil jsem se také, jak sám sebe „zmanipulovat“ k úspěchu a spokojenosti. A zejména jsem si zvedl svou sebeúctu i sebedůvěru. Lidé se mne v poslední době často ptají, jak si je mohou zvýšit. V tomto školení najdete odpovědi. Tak změníte svůj život k lepšímu.

Zájemci ze Slovenska, přihlaste se zde.
Zájemci z ČR přihlaste se zde

PS 1: Ukážu Vám několik postupů. Nebude to ezoterické. Nebudu po vás chtít data narození ani žádné meditační výlety do dětství, těhotenství, prenatálního stavu ani minulých životů, s cílem hledat příčiny vašich průšvihů. Jen Vám pomohu objevit a využít ty zdroje, které už v sobě máte. 

PS 2: Termíny mých dalších otevřených školení najdete na www.IvoToman.cz a www.IvoToman.sk.